SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SAMSUNG GALAXY A5
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
ID e produktit :
120029
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te rregullt,vetem 1 muaj i perdorur dhe posedon garancion 5 muaj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ramë
Ferizaj
044563973
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »