SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Prodhojm mobile me cmim t volitshem
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '17
ID e produktit :
120043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prodhojm mobile me cmim t votlitshem dhe cilsi shum t mir prodhimet jan vendore punojm ganitura t ndryshme dhe sipas nevojave tuaja 3-2-1 350€ 3-3-1 400€ 3-3-2-1 500€ mund t na kontaktini n viber +38649.587.783 po ashtu dhe n faqen ton n facebook Mobileria "Fitimi"Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
049.578-783
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »