SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Ativ S
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
ID e produktit :
120044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Samsung Ativ S me qmimin 100euro. Shum pak i perdorur. Programi i tij eshte Windows8.0 .Kameren e ka 8.0mega. Rezoluta e ekranit eshte 720x1280. Mund ta perdorni ne te gjitha gjuhet po ashtu edhe ne gjuhen shqipe. Ka Bluetooth , Cortana dhe WiFi. Po ashtu mund te perdoren edhe aplikacionet si Viber,Facebook,InstagramBeta,Whatsapp,Skype,Youtube,Messenger,Google po ashtu dhe te gjitha aplikacionet e Windows-it .Dhe lojerat si Subway surfers,Temple run 1-2,aa.,Color Switch dhe shume e shume lojera te tjera te windows-it the te Xbox-it.
Po ashtu te dhenat e tjera mund ti gjeni ne websajt-in: www.microsoft.com/en-us/windows/phones 
FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN.
Informata rreth publikuesit
Drandy
049 252 943
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »