SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Fellne per BMW 17coll
Çmimi :
€560.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '16
ID e produktit :
120049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fellne te sapoardhura dhe shume te ruajtura nga Gjermania per 580 EUR. Fellnet bejne per BMW 3-she dhe 5-she. Nuk bej ndrrime. Mund te me kontaktoni edhe ne Viber: 0038649700549

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Defrim
Prishtinë
049700549
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »