SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pista Vrapi - TD345C
Çmimi :
€821.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
120091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PISTA TD345C Tredmill
-Motorri 2 kuaj fuqi arrinë shpejtësinë maksimale 18 km/h.
-Kendi i malores deri në 16 gradë.
-Pesha e perdoruesit deri në 120 kg.
-Gjerësia 76 cm dhe gjatësia 185 cm.
-E pajisur me fish për telefonin tuaj.
-Disponon masazhator.
Mund ta palosni për të mos zenë shumë hapesirë në dhomën tuaj.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »