SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mass Gainer - 5440g
Çmimi :
€71.00
Kategoria :
Postuar :
18 Janar '17
ID e produktit :
120103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Duke u përpjekur për të vënë përmasa, por duke luftuar për të marrë në sasinë e kërkuar të kalorive? Mass Gainer Multipower është zgjidhje për problemin tuaj! Më shumë se 1.000 kalori për servirje do të ju japin fitimet e muskujve qe ju keni enderruar. Një cilësi të lartë kompleks proteinash (hirrë, kazeinë, qumësht dhe proteina vezë), në kombinim me një energji qe rrit përzierjen e karbohidrateve komplekse (maltodextrine, misri i dylltë dhe niseshte elbi (Vitargo)) do ti japin trupin tuaj të gjitha ushqyesit që ju duhet për të ndërtuar në masë të ligët trupit .

Produkti është rafinuar me triglycerides ,zinxhir të vlefshme (MCT) plus Vitamina B6 për të mbështetur metabolizmin tuaj dhe aktivitetin hormonal. Provo tani për të marrë fuqinë tuaj dhe madhësinë në nivelin e ardhshëm!

Cilesi e larte . Kompleksi i aktrimit të shpejtë dhe të ngadalshëm te proteinave të hirrës, kazeinës, qumështit dhe Veza proteinave. Energjia e karbohidrateve komplekse - Maltodextrine, i lëmuar niseshte misri, fruktoza, dekstrozë dhe elb Amidoni (Vitargo). Raporti ideal i 70% carbs, 20% proteina, 5% yndyrë. Vitamina B6 kontribuon në një metabolizëm normal proteinave dhe rregullimin e aktivitetit hormonal. I përshtatshëm për vegjetarjanet . Gluten-free,

Përzieni 260g pluhur (10 lugë matëse) me 400 ml ujë.
Merrni 1-3 servirje në ditë. Ky produkt duhet të merret si pjesë e një dietë të ndryshme dhe të balancuar dhe në lidhje me një mënyrë jetese të shëndetshme. Ruheni në një vend të freskët, e thatë.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »