SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CON-CRET creatine Hcl Mico - 48
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
120105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Creatine Pluhur ose Kapsula për ndërtimin e muskujve * Kreatinë për Rritjen e fuqise, Muskuj me te plote, dhe force te përmirësuar.

Udhezime Për CON - Crêt : Rekomandohet per perdorim nga te rriturit: si një shtesë diete merreni 1 orë para trajnimit me rreth 4-6 oz ( 118-177 ml) ujë ose lëng . CON - Crêt mund të merret me stomak bosh ose me ushqim , ose e përzier me proteina .

Trajnimi normal : 1 shërbim për 100 paund te peshës trupore .

Trajnimi intensiv : 1-2 racione për 100 paund te peshës trupore . Ditet e pushimit : Mund të merrni 1 shërbim për 100 paund te peshës trupore për të ndihmuar në rimëkëmbjen e muskujve .

CON - Crêt DHE Tretshmëria
Shumica e njerëzve besojnë se më shumë është më mirë . Në kundërshtim me besimin popullor , me kon- Crêt më pak është më mirë .

Për shkak të tretshmerise se lartë Con- Crêt tretet më lehtë duke rezultuar në thithje më të madhe dhe ngjitje në muskuj .

Nuk ka nevojë për porcione te medha që zakonisht ulen në zorrën tuaj dhe të shkaktojë efekte anësore negative . Doza të vogla Micro në bazë të peshës trupore dhe intensitetin e stërvitjes është mënyra e vetme për të pasur rezultat !
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »