SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet iPhone 5 16gb i bardhë
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
ID e produktit :
120130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iPhone 5 i bardhe pa asni grrithe si i ri,pa asni problem,versionin iOS 9.3,shume i ruajtun,çmimi i padiskutushem i llogaritun ne forme dhe saj perket pamjes se telefonit,shume i shpejt,Çmimi 190 euro ndrrimi mundeshem me Samsung s5,s4,s3 neo,per kto dy te fundit duni me shtu pare, flm per mirekuptim! Pres njerez serioz!Vibet +38649310580

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Engjëll
Pristina
049310580
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »