SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mobilje per Sallon
Çmimi :
€530.00
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '16
ID e produktit :
120183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mobiljet per sallon prodhim Simpo shum t rujtne pak t perdorura shtrehen dhe per fjetje dimensioni i shtratit 1.90 gjatsia 130.gjersia 3 treshe jan njesoj per ma shum info tel...049.587.783 viber.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
049.578-783
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »