SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kompjuter dell komplet me gjitha paisjet
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '16
ID e produktit :
120185
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kompjuterin dell me gjitha paisjet dhe tavolin n gjendje t rregullt pune dhe i rujtun per ma shum info tel...049.587.783Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
049.578-783
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »