SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EMPsoft , program profesional për menaxhimin e kompanis tuaj!
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
ID e produktit :
120191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Program profesional për kategori të ndryshme të ndërmarrjeve.
I ndërtuar në versionin Cloud, mundëson akses online kudo që jeni, nga çfardo pajisje!

Duke përfshir të gjitha nevojat e ndërmarrjes suaj, programi EMPsoft njëkohësish ka dhe çmimin më të volitshëm të abonimit si në tregun Rajonal, Evropian dhe atij Ndërkombëtar...

Për më tepër info:
+377 45 523 536
+377 44 969 949
fb.com/EMPsolutionsOfficial 
emp-solutions.info 
Informata rreth publikuesit
EMPsolutions
Vushtrri
045523536
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »