SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iphone 5
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
ID e produktit :
120203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofertë speciale!!!
iPhone 5 black 64GB!!!
Nr.kontaktues +37745973929, i njejti dhe ne viber.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Ferizaj
+37745973929
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »