SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Autolarese
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
ID e produktit :
120238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet autolarësja me 160 bar dhe 2500 W.
Informata rreth publikuesit
Erion
Prishtinë
044274772
Rr.Norbert Jokl-Nr.38 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »