SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Produkte Profesionale Per Zgjatjen e Thonjëve
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '13
ID e produktit :
12024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Risi ne Kosovë

Nga tani ne tregun Kosovar linja ekskluzive dhe me e kerkuara ne tregun Europian - Hand & Nail Harmony - nga perfaqesusesi i vetem per Kosoven

Ofrojm produkte te cilesise se larte me shumice dhe pakice.

Cilesia bene qe puna juaj me thonje te jete e lehtesuar dhe qendrueshmeria afategjate ne krahasim me produktet e tjera !

Qmime shume te volitshme si dhe ofrojme kurse per Manikyr & Pedikyr dhe zgjatje thonjesh me teknikat më moderne, dhe per perdorimin profesional te produkteve te Harmony-se.

Pas perfundimit te kursit kandidatet do paisen me Certifikat.

Per info më të hollesishme na kontaktoni: 049 713 111,
Hand & Nail HARMONY,
www.facebook.com/harmony.nails.kosove?ref=hl 
Informata rreth publikuesit
artan
Prishtinë
049713111
Rruga Hajrullah Abdullahu, Bregu i Djellit PRISHTINE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »