SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
play station 3 me 2 leva dhe 8 disje
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
ID e produktit :
120248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ps 3 eshte ne gjendje shume te mire........ ai ka shume lojera tee bukura... gta 4... pes 2014..grand turismo 6... etj..numri im eshte...0699298885
Informata rreth publikuesit
Qémãl
Durrës
Durrës [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »