SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gjelle me filiza SOJE
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
1203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Soja eshte nje bime shume e ushqyeshme dhe mjaft e njohur per vlerat e saj mjekesore. E vlefshme per kolesterolin, antikancerogjene, etj.

Pergatitja per 2 persona:
100 gr filiza te fresket soje
1 qepe e madhe
2 veze
majdanoz
salce speci te kuq
piper i zi, kripe

Pergatitja:
Pasi skuq qepet pak, shton sojen dhe e le pak sa te zbutet dhe te zihet ne lengun e vet, pastaj shtoni salcen me gjithe kripen, piperin dhe me pas vezet (te perziera si omlete). Pasi te jete krijuar nje mase e plote dhe kjo e fundit te jete gati ne skuqje, shtojini dhe majdanozin. Servireni te nxehte. Ju befte mire!
P.S. Filiza soje do te gjeni ne BioNatural Shop-Prishtine!
Rr.UCK, tek QAFA, perballe Kosova Petrol.
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »