SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Autolarje Karcher
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
ID e produktit :
120306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makina per autolarje Karcher te importuara nga zvicrra, ne gjendje shum te rregullt, me te gjitha pajisjet percjellse zorr dhe pistol, gjindemi ne Suharek. Kemi edhe lloj te tjera te makinave si Kew, Kranzler, Frank, Wap, me pump katrore etj, mbi 100 cop te llojllojshme. Nr.tel. 044-187-075
Informata rreth publikuesit
bekim
Therandë
044187075
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »