SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kran kamera
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '16
ID e produktit :
120350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kamera kran 7m dhe 9m me joystick me kablo pa monitor dhe kontra pesha 044352222
Informata rreth publikuesit
Astrit
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »