SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurse për adoleshentë dhe fëmije 15euro muaji + libra gratis
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '13
ID e produktit :
12036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kurse për adoleshentë dhe fëmije 15euro muaji + libra gratis, 3 here ne jave nga 90min. Nxitoni dhe përfitoni nga oferta e cila vlen vetëm gjatë muajit tetor.
Punojmë me metoda Europiane dhe atraktive për këto mosha.
tel: 044 803 310, 049 222 375
europeanesl@gmail.com
Gjindemi përballë terracës Ma belle tek grand hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
European School of Languages
Prishtinë
044 803 310
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »