SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes goma te veres 195 65 r15
Çmimi :
€199.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '16
ID e produktit :
120362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes goma te veres jan ne gjenje shum te mir nuk dridhin as nuk ushtojn i shes me garanci i kam ble te reja i kam perdorur vetem 2 muaj dhe e kam shitur veturen dhe gomat i kam mbajtur. Faleminderit per mirkuptim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Diar
Prishtinë
044837825
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »