SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Anti Radar ( Radar Detektor)
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
12 Prill '16
ID e produktit :
120372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet anti radar (ben detektimin e radarve ne komunikacion)Antiradari ka kto funksione City dhe Highway 360shkall gjersiaDistanca qe detekton ne qytet 800-1200metraAutostrad 2500metra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Gjilan
044615925
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »