SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sistem Alarmi
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '16
ID e produktit :
120460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sistem alarmi me GSM.
Modeli N32
Perfshihet:
-Paneli kryesor :frekuenca 433 MHz
distanca qe mbulon: 100m(ambjent i hapur), 30m(ambjent) i mbyllur
bateri ne rast shkeputje te dritave: 8 ore autonomi
karta sim (ne rast se bie alarmi, aparati ju merr ne telefon dhe ju dergon mesazh)
mund ti instalohen deri ne 50 sensor te ndryshem
sistem te automatizuar te aktivizimit te alarmit ose manual
te gjitha lidhen me wireless (nuk ben rremuje me kabllo neper mure...)

-3 sensor levizje: distanca qe detekton: 8m
bateri qe zgjat 8 muaj
trasmetimi i sinjalit: me pak se 1 sek
pesha: 110 gram

-4 sensor dere-dritare: lidhet me panelin me wireless
bateri qe zgjat 8 muaj
trasmetimi i sinjalit: me pak se 1 sek
pesha: 50 gram
-2 telekomanda: ativizojne dhe c'aktivizojne alarmin

-1 siren 110dB: lidhje direkte me kablo me panelin (eviton mundesin e mosfunksionimit te sirenes)

Mjaft i pershtatshem si per dyqane dhe per per shtepi. Mjaft i sigurt dhe i thjeshte ne perdorim. Per objekte qe nuk frekuentohen cdo dite, sistemi automatik mundeson aktivizimin dhe c'aktivizimin e alarmit e alarmit sipas orareve te vendosura.

Cel. 00355 67 48 98 569
Informata rreth publikuesit
Latif
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »