SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Rami i dritareve dhe dera per Lokale
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
ID e produktit :
120482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dera dhe rami per dritare nga Alumini per lokale-dyqane jan te perdorura dimensionet Dera 2,12-0,86m Dritaret 2 copa 0,88-0,75 rami i madh 2,61-2,38 pjest tjera(2,61-0,98 2,66-0,72) rami deres 2,66-0,95 qmimi me maarrveshje tel viber +37744850148

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sead
Fushë Kosovë
044340598
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »