SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktor HATTAT 240 S
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '17
ID e produktit :
120486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Traktor HATTAT 240 S

Te dhenat teknike:
Motor Euro 3 Perkins 36.9KW/ 50KF
Numri i cilindrave: 3
Marshet: 8 Para dhe 2 Pas
Kapaciteti i rezervuarit: 48 lit
Pesha e traktorit: 2050 kg
Gjeresia e traktorit: 1680 mm

Perfaqesues gjeneral per Kosove:
AGROFER - Rahovec
www.agrofer-ks,com 
Informata rreth publikuesit
AGROFER
Rahovec
049 669 664
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »