SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktor HATTAT C3080
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '17
ID e produktit :
120492
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Traktor HATTAT C3080

Te dhenat teknike:
Motor Euro 3 Perkins 58KW/ 79KF ; Turbo-Intercooler
Marshet: 12 Para dhe 12 Pas
Kapaciteti i rezervuarit: 70 lit
Pesha e traktorit: 3230 kg
Gjeresia e traktorit: 2030 mm

Perfaqesues gjeneral per Kosove:
AGROFER - Rahovec
www.agrofer-ks.com 
Informata rreth publikuesit
AGROFER
Rahovec
049 669 664
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »