SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Massage Twister
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '16
ID e produktit :
120497
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Massage Twister, nga Sllovenia. Pajisje sportive origjinale shtepiake me diameter 11.5'', e pershtatshme per dobesim per meshkuj dhe femra. Ushtrime prej 15-20 minuta ne dite. Massage twister eshte i paperdorur, krejtesisht i ri.
Informata rreth publikuesit
Leonora
Pristina
Taslixhe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »