SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blackmagic Cinema Camera 2.5K full RIG!!
Çmimi :
€2,999.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '16
ID e produktit :
120505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Blackmagic Cinema Camera 2.5k shume pak e perdorun rreth 30ore. Blackmagic Camera osht elegante dhe sofistikuar me teknologjinë e fundit dixhitale kinemasë. Blackmagic Cinema Camera jep punes tuaj nje "filmic" look. Kamera përmban një sensor mahnitshme 2.5K imazhit me një të gjerë 13 stops of dynamic of range një aparat fotografik dixhital të vërtetë të filmit. Kamera inqizon ne formatin RAW 2.5k, ProRes dhe DNxHD (HD 1920x1080). Ne qmim perfshihet full rig kamera: SSD 480Gb, Rig Tilta, Matte box Titla, Power supply, External bateri qe e mban baterin afersisht 6-7 ore. Gjithashtu ne ket qmim vjen edhe programi i famshem qe perdoret ne filmat famshem Da Vinci Resolve full pack. Per me shume pytje kontaktoni numrin poshte.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
044732732
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »