SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Armet e Paintballit
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
ID e produktit :
120515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Armet e paintballit 17 copa. 30.000 mij copa plumba dhe maskat jan te reja pak te perdorura. Ju mirepresim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrıt
Zürich, Switzerland
045-485-619
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »