SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qeramik Punues DIELLI AB
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '16
ID e produktit :
120525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DIELLI AB sjell në Kosovë përvojen disa vjeqare të fituar Belgjikë për ofrimin e shërbimeve profesionale si:
Vendosja e pllakave,
Instalimi i paisjeve sanitare,
Punime me mermer dhe granit &
Shërbime të tjera të ngjajshme.

Pronar: Agron Blakaj
+386 49 517 892
agronblakaj.1979@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Kerkoj Pune
Prishtinë
000000000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »