SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HP Plloter DesignJet 4520ps dhe 4500ps
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '17
ID e produktit :
120532
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN KETA 2 COPA PLLOTER me koka dhe ngjyra te reja te pa perdorura
Plloter DesignJet 4520ps dhe HP Plloter DesignJet 4500ps
Specifikimet: • Up to 42inch (1067 mm) wide • 2400 x 1200 dpi maximum resolution • Two media rolls with long roll support up to 175m • Ink supplies of 225, 400-ml for CMY, 400 and 775- ml for Black • Embedded processor and 608MB RAM + 160 GB hard disk • Support for HP-GL/2, HP-RTL, TIFF, JPEG, CALS G4 • Embedded RIP for Adobe PostScript 3, Adobe PDF 1.5
Çmimi për copë: 2700.00 Euro

Çmimi: 2700.00 Euro
Informata rreth publikuesit
Trio Tek Sh.p.k
Prishtinë
049 350 526
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »