SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bubashfaba buba insekte dezinfektim banesa shtepi lokale
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '16
ID e produktit :
120536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
QMIMET: per Prishtine30 euro ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER eleminim brenda 2 ditve
30 EURO GELL DHE SPREJ
JU GARANTOJME . .+377 44 550009 VIBER

BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM .

BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE (bubashfabave furretare) ME GARANCION, NE MENYRE PROFESIONALE NGA TEKNIKE TE CERTEFIKUAR, NE BANESA DHE SHTEPI TUAJA ME TRETMAN GELL DHE STACIONE KAREM EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN TE LICENCUAR PA PASUR NEVOJE TE LARGOHENI JASHTE SHTEPIS TUAJ PA NDONJE RREZIK PER FEMIJET DHE FAMILJEN TUAJ .


KOMPANIA JONE KRYEN EDHE SHPERBIMET E D.D.D.-SE NE :FABRIKA,DEPO TE MALLRAVE LOKALE AFARISTE CAFFEBAR ETJ. ME LICENC NGA MINISTRIA DHE LESHOJME VERTETIM 6 MUJOR ME GARANCION 6 MUJOR qmimet me mareveshje
Informata rreth publikuesit
Termax
Prishtinë
044550009
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »