SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shex xbox 360 me cip RGH me 2 Joystika
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '17
ID e produktit :
120568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes xbox 360 modeli slim, ne gjendje perfekte me Qip rgh me 20 lojera te instaluara, 250gb Hardisk dhe me 2 kontrollera.
Lojerat jane:
1.Fifa 16
2.Pes 16
3.Battlefield Hardline
4.Call of duty advanced warfare
5.Pes 13
6.Blur
7.Gta V
8.Minecraft
9.Call of duty ghost
10.Nba2k16
11.WWe16Rise of the tomb raider
12.Naruto ultimate ninja storm revolution
13.Dragon ball z Xenoverse
14.Need For speed Rivals
15. Fifa street 3
16. Forza Horizon 2
etj
Informata rreth publikuesit
Xroom
Prishtinë
+38649740053
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »