SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LG G3
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '16
ID e produktit :
120629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes LG G3
16Gb memorje interne dhe 2gb Ram memorje
Telefoni eshte ne gjendje te mir teknike po ashtu vje me 1kapak mbrapa dhe fotrolla ekstra qe e mbulon gjamin
Pronar i pare, pres bleres serioz flm shum
Nr: 049244567
Informata rreth publikuesit
Amir
Prishtinë
049682521
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »