SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhoma Gjumi
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '17
ID e produktit :
120638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prodhojm dhoma gjumi me kualitet t lart dhe moderne si dhe dhoma gjumi e shtreter per femij.Qmime t volitshme duke filluar nga 600€ Punojm dhe me porosi sipas nevojave tuaja per ma shum info tel..049-587-783 (viber) dhe ne faqen ton ne facebook Mobileria "Fitimi"

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
Prishtinë
049.578-783
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »