SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Drita Led
Çmimi :
€95.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '16
ID e produktit :
120647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Drita Led 40 wat g5 4000lm
drita led per gjithe llojet e makinave .Prodhime te vitit 2016 ..... ndricim i larte dhe cilesi e garantuar .....te gjithe llojet e modelet per te gjithe makinat......
transporti falas nga shqiperia per gjithe kosoven
pagesa behet ne momentin e mberritjes mallit
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »