SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy Note 4
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '16
ID e produktit :
120675
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes celularin Samsung Galaxy note 4 shum i mirë dhe i rujtun ne gjendje perfekte e kam edhe fletegarancionin kur e kam ble te Mobi Shop Fita arsyeja e shitjes eshte se me ka ardh nga zvicra NOTE 5.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Pristina
045900004
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »