SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy S6 Edge 32GB (White) + Loja Clash of Clans Lvl 107
Çmimi :
€880.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '16
ID e produktit :
120689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Celi esht ne gjendje perfekte (pothuaj i ri) vetem dy muaj i perdorur. Me te gjith aksesoret, kuti kufje karikues manual perdorimi dhe fleta garancise. E shes sepse dua te marr Edge 7 dhe sepse lojen skam koh ta luaj me.Per cdo informacion me teper 0684392111, ne kte nr m shkruani ne WhatsApp

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bismir
Prishtinë
0684392111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »