SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bejme shitjen dhe montimin e kaminave ne menyr profesionale me izolim special
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:50
ID e produktit :
12071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bejme shitjen dhe montimin e kaminave ne menyr profesionale me izolime speciale per temperatur deri ne 1100 grad posedojm ekipe me pervoj 15 vjeqare ju mirpresim per me shum kontaktoni ne nmr 044 530 191 ose ne fcb ola kamina
per info 038 736 151 prej ores 08 deri 19
Informata rreth publikuesit
ola kamina
Ferizaj
044 530 191
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »