SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony playstation 3
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '16
ID e produktit :
120719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet sony playstation 3 me dy gjistika mbushs i gjistikave lojrat jane pes 2016 fifa world cup toy box game game of thrones frozen etj. esht ne gjendie perfekte dhe nuk i nevoitet asgje shtes... nga anglia i ardhur dhe i bler i ri
Postuar nëpërmjet celularit.
Qmimi i pa diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Shaban
Prishtinë
044689947
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »