SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
John Deere 2066 Hill Master
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '16
ID e produktit :
120759
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Bejm korrjen e grurit,elbit ,colzes, bizeleve,terrsheres,fasules ,luledillit ,thekres,sojes etj , me kete kombaj në hapsira te medha :
-(Istog,Klinë Skenderaj,Vushtrri,Drenas)
(Kombaji eshte e para ne kosove eshte model amerikan dhe nuk e humb asnje kokerr farë te toke)
-FIRMA:
Arber Commerce
-LINK:
www.facebook.com/Arber-Commerce-676695495702271/ 
-VIDEO YOUTUBE:
www.youtube.com/watch?v=hbjaBhd78wU 
www.youtube.com/watch?v=ZQsu886LPy0 
www.youtube.com/watch?v=D0Hit73epH0 
>>>JOHN DEERE
Informata rreth publikuesit
Arber
Skënderaj
049808965
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »