SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NDROHET ME TELEFON - DELL VENUE 8 I RI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '16
ID e produktit :
120806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet tableti i ri DELL VENUE 8 - 3830 i sapo ardhur nga jashte

Osht dhez vetem njehere me provu

Performancat i ka shum te mira dhe eshte shum i shpejte.

Specifikat :

Madhesia 8 Inch

RAM 2 GB

CPU Intel Atom - Z2580 2.0Ghz

GPU- Intel - PowerVR SGX544MP2

Hapsire 32GB

Kamera para dhe prapa

Andoid v4.2.2 (Jelly Bean)

Ka ven edhe per MicroSD

Nuk perkhrah SIM kartel.


Ndrim me telefon .shkruani edhe email per ndrim
049 620 103
Informata rreth publikuesit
kastriot_002
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »