SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Husky
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '16
ID e produktit :
120807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Kelysh Siberian Husky , Data e lindjes 16.03.2016 pra tash nje 1 muaj , jane te gjith kta ne foto gjithsej 6 kelysh , Shum te mir per familje dhe te ndegjueshem .
Te gjith kelyshet jan me sy te kaltert .
Prinderit : Femra (siq shihet ne foto syt te kafet ) - Mashkulli ( ZI&Bardh syt te kaltert )

Telefononi ne kte numer: 045 620 796 ose shkruani ne viber & whatsapp: +37745 620 796
Informata rreth publikuesit
Afrim
Matiqan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »