SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet TElevizori Grunding
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '16
ID e produktit :
120841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Televizori Grunding i perdorur dhe ne gjendje te rregullt eshte ne shitje. Me telekomand. Cmimi 65€

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Safet
Prishtinë
044434900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »