SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesin garnituren e kauqit
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '16
ID e produktit :
120941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim garnituren e kauqit e cila eshte ne gjendje te mire. Dimensionet e saj jane: 1*1.70 cm, 2*1.90 cm, 2*0.60 cm, 1*0.93 cm, dhe rrethi eshte 0.92 cm. Shitet edhe pjese pjese. Ka hapesire per marreveshje per qmim. Na kontaktoni ne 044235409.
Informata rreth publikuesit
valdet.jolla
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »