SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bateri per laptop HP probook 4730s e re
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '17
ID e produktit :
120998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bateria e re e paperdorur e sapo ardhur nga Zvicrra . Per ata qe posedojn laptop HP probook 4730s . Çmimi eshte 50 euro.

Arsyeja e shtijes eshte se kam diqka tjeter defekt ne laptopin tim personal dhe kam porosit bateri te re pa nevoje .

Kontakti : +377 44 934 957 Vala + Viber
+386 49 274 507 Ipko
Informata rreth publikuesit
Gzim
Prishtinë
044934957
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »