SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vitrina dhe Kreveti edhe disa gjësende tjera nr 049 715 029
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik
ID e produktit :
121004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vitrina dhe Kreveti
Ne gjendje teper te mire, druri i vertet ..ka edhe disa gjesende tjera por me shume eshte per shtepija dhe i takon stilit tradicional modern!
Per me shume SHKRUJ ne viber : +38649728102
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
049728102
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »