SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PIST VRAPIMI NEW GOLD PROJEKTUAR NGA PININFARINA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
121011
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
www.americanfitness.al/sq/product/view/38/425 

PROJEKTUAR NGA PININFARINA
VAJOSJE AUTOMATIKE
PROGRAME TE PERPARUARA USHTRIMESH
NDRICIMI LED
BUTONA ME PREKJE
EKONOMIK NE KONSUM ENERGJIE
TELEMETER POLAR DHE SENSOR DORE
VARIANT: 10 VJECAR

www.americanfitness.al/sq/product/view/38/425 
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »