SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony ps3 ps4 me invertar
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '16
ID e produktit :
121015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
9 cope televizior te markes LG 43 inch LED full HD, viti i prodhimit 2015, me 2 vjet garancion.
9 cope sony playstation 3 slim me qip multiman me full lojra full mapa full pare lojnat e ndrryshme, 29 cop kontrollera per sp3 krejt jane A1 B1 edhe oficial nuk ka falls.
2 cope sony playstation 4 te ri me 4 kontrollera shume pak te perdorne me kater lojna fifa16 pes16 ...
9 cope tavolina mbajtese te sonit te reja te bera me porosi nuk e kane asnje te grrithur plus nje shank i madh i ri poashtu.
9 cope kauqa te ri te bera me porosi 7 jane dysha kurse 2 cope jane per kater vet, plus tepisoni i ri i blere 50 metra katror.
I jape te gjitha gjerat percellse si rrekllamat jasht dhe mbrenda objektit sahatat kablla 3shtikersha apo shkurt shka sheh syri ne objekt i japi. Komplet sony eshe vetem 4 muaj i perdoren.
Pres bleres serioz mundeni te me kontaktoni ne viber 24 ore online.
Informata rreth publikuesit
Etnik
Gjakovë
044959898
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »