SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes ps3 i ardhur nga gjermania
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '16
ID e produktit :
121039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ps3 i ardhur nga gjermania ngjendje te rregullt
ka hardisk 500gb dhe instalum e ka versionin me te ri
vjen me 1 xhostik kabllen hdmi dhe power
edhe me kto cd-ja
gta 5
call of duty 4 modern warfare
test drive unlimited 2

bej ndrrim edhe me ndonje pc te mire

kontaktoni ne viber : +37745439582
Informata rreth publikuesit
Donat
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »