SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
XHIRIM PROFESIONAL | FOTOGRAFI | DJ
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '13
ID e produktit :
12105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Studio Lumi ofronë: Xhirime me kamera profesionale HD, Foto me aparata profesional si dhe DJ & Live

Dasma,Fejesa,Kanagjeqe,Synetia dhe shume e shume ahengje te ndryshme familjare..

Që rastet tuaja te veqanta të mbeten të paharruara !! . Nje foto vlen sa 1000 fjale.

Atëhere na kontaktoni në nr: 044 847 708 , 049 847 708 , 044 222 153, 049 222 153.
Informata rreth publikuesit
Fatlum
Prishtinë
044847708
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »